Wavemaker I Asystent/ka w dziale badań marketingowych

Data, Analytics & Insight Warsaw, Poland

Description

Agencja mediowa
Wavemaker
obecnie poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko:
Asystent/ka w dziale badań marketingowych

Miejsce pracy: Warszawa

Wavemaker to globalna agencja mediowa, część GroupM oraz WPP – największego holdingu reklamowego na świecie. Specjalizujemy się w planowaniu oraz zakupie mediów dla topowych reklamodawców. Poza obsługą mediową, wspieramy naszych klientów także w zakresie planowania strategii, tworzenia treści, analityki oraz poszukiwania insightów konsumenckich. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań jest tytuł Agencji Mediowej 20-lecia Effie, który otrzymaliśmy w 2019 roku.

Obecnie poszukujemy osób, które są na początku kariery zawodowej i chcą rozpocząć swoją przygodę z badaniami marketingowymi.

Jeśli interesuje Cię świat marek i konsumentów, masz otwarty umysł, umiesz słuchać i zadawać pytania, masz niebanalne pomysły, jesteś dociekliwy/a, lubisz pracę z liczbami, chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób działa agencja mediowa – dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Jeśli dołączysz do naszego zespołu badawczego (Insight) w dziale Analytics & Insight, będziesz realizować lokalne i międzynarodowe projekty w zakresie:

  • analizy danych
  • raportowania wyników badań
  • przygotowywania narzędzi badawczych – kwestionariuszy i scenariuszy badań
  • przygotowywania ofert badawczych
  • desk research (analizy danych zastanych)
  • sprawdzania poprawności narzędzi/testowania ankiet
  • tłumaczeń narzędzi i raportów.

Oczekiwania:

  • Jesteś absolwentem/tką (lub studentem/tką ostatnich lat) jednego z kierunków: socjologia, psychologia, metody ilościowe (lub pokrewne)
  • Znasz metodologię badań ilościowych i jakościowych
  • Swobodnie korzystasz z programów PowerPoint i Excel (korzystasz z formuł: sortowanie, wyszukaj pionowo, filtrowanie, suma itp.)
  • Umiesz obsługiwać SPSS (przynajmniej w stopniu podstawowym)
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim w mowie i w piśmie
  • Umiesz analitycznie myśleć, wyciągać wnioski i jesteś dociekliwy/a
  • Interesujesz się tematyką badań marketingowych i mediów
  • Jesteś dostępny/a min. 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Okazję do poznania od podszewki specyfiki pracy w dziale badań marketingowych w agencji mediowej
  • Udział w różnorodnych projektach dla znanych marek
  • Rozwój kompetencji zawodowych pod okiem doświadczonych badaczy i badaczek
  • Pracę z otwartymi ludźmi, zawsze gotowymi do pomocy
  • Swobodną atmosferę w biurze
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwość udziału w konferencjach
  • Eventy i konkursy firmowe, wyjazdy integracyjne, akcje CSR-owe
  • Możliwość nauki języków obcych (np.: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski)
  • Dostęp do platformy benefitowej/ karty Multisport
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość przyprowadzenia do pracy psa
  • Biuro zlokalizowane w pobliżu Metra Pole Mokotowskie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.