SOCIAL ADS CONSULTANT | H1.CZ

Programmatic, Biddable, Paid Media & SEO Prague, EMEA

Description

Position at h1.cz

Jsme H1.cz a jakožto součást největší mediální skupiny GroupM neděláme dobrý, ale špičkový online marketing pro mezinárodní společnosti i rodinné firmy. Jsme tu, když klient potřebuje pomoci jen s některou z disciplín, ale největší radost nám dělají klienti, kteří s námi online marketing řeší komplexně. V Hájedničce pracujeme společně, ne jen vedle sebe. Máme tým expertů na Performance & Branding , Client Service, SEO , Copywritery i Webové Analytiky. Díky tomu dokážeme propojit onlinové aktivity klienta tak, aby fungovaly a přinášely maximální zisk.

Máš zkušenosti s reklamou na sociálních sítích? Chceš pracovat pro klienty zajímavé české klinety? Pustili jsme se do hledání nového člena našeho oddělení Performance & Branding.

Náplň práce:

  • Exekuce kampaní v systémech Facebook, LinkedIn, Twitter a další
  • Znalost PPC reklamy výhodou (Google ads, Sklik)
  • Analýza dat v Google Analytics
  • Vyhodnocování přínosu svěřených investic a návrh dalšího postupu
  • Komunikace s klientem
  • Odhady a nacenění potenciálních zakázek

Ideální uchazeč má:

  • zkušenosti se správou FB či LI kampaní případně dalších sociálních platformách.
  • pokročilou znalost Excelu (vzorce, filtry, kontingenční tabulky).
  • dobré komunikační schopnosti a to jak v českém, tak anglickém jazyce.

Dále pak ovládá i klasická PPC, ja analytický, baví ho práce s čísly a daty a nebojí se přímé komunikace s klientem se kterým hravě zvládne probrat třeba roční plány, PNO nebo CTR.

Co za to dostaneš ty od nás:

  • stravenkový paušál, benefit program, notebook (nabitý softwarem, telefon s daty, která ani nestihneš vyčerpat).
  • 25 dní dovolené, 3 sick days a home office nejen v současné remote době.
  • Flexibilní pracovní dobu, kterou klidně přizpůsobíme tvým odchodům do školy, do školky pro děti nebo na večerní akce.
  • Možnost vyrazit na všechna naše veřejná školení a až to situace opět dovolí i vstupy na odborné konference
  • Možnost pracovat pro největší digitální klienty napříč Evropou a rozšiřovat si know-how nejen do hloubky, ale i do šířky.
  • Kolegy, o které se můžeš opřít. Společně degustujeme, grilujeme, sportujeme, tančíme, jezdíme na vodu, podnikáme filmové a hráčské večery, zapíjíme pátky (a někdy i jiné dny).
  • Zázemí WPP Campusu přímo u metra Vltavská s vlastní restaurací, kavárnou, terasami na práci, kolárnou se sprchami a ručníkovým servisem, parkovacími místy pro auta i skútry, a mnoha aktivitami po práci.

Už se vidíš na naší příští celotýmové fotce, nebo jak se vozíš naším péternosterem? Pošli nám svoje CV nebo LinkedIN. A pokud to není úplně pro tebe, ale znáš někoho, pro koho je tato pozice to pravé, pošli mu odkaz.