Campaign Executive | GroupM

Media Planning, Implementation & Activation Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikat Top Employer Poland 2021, który potwierdza, że nasza firma posiada i działa wedle okreslonych procesów i standardów HR-owych ( talent development, trainings, recruitiment, wellbeing,
on-boarding, inne).

Jestesmy oddziałem lokalnym międzynarodowych struktur GroupM, które również posiadają certyfikat najlepszych praktyk HR, w ramach Top Employer Europe 2021.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Campaign Executive

Twój zakres obowiązków:
  • codzienna współpraca z planerami z domów mediowych naszej grupy (MediaCom, Mindshare, Wavemaker) oraz największymi reklamodawcami w Polsce
  • przygotowanie i prowadzenie kampanii natywnych, video, display, social native ads
  • optymalizacja kampanii z wykorzystaniem algorytmów AI
  • przygotowywanie raportów, analiza danych
  • aktywny udział w tworzeniu prezentacji
  • współpraca w języku angielskim z naszym HQ, znajdującym się w Berlinie
  • współpraca z rynkami zagranicznymi przy wybranych projektach
  • wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych i formatów reklamowych (m.in. przy współpracy z mSpark)
  • aktywna promocja oferty plista i dbanie o rozwój sieci

Nasze wymagania:

  • minimum 1- 2 lata doświadczenia w obszarze Digital Marketing
  • doświadczenie w pracy na platformie DSP
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

 Mile widziane:

  • znajomość Google Analytics
  • zainteresowanie technologią

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • lubimy się uczyć
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • w piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:

  • rozwój w jedynym z najważniejszych obszarów marketingu on-line
  • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
  • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • szkolenia z zakresu wiedzy o narzędziach marketingu online
  • mamy nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej pradze, blisko metra,
  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.