Junior Services Product Manager

Hungary | Budapest, Hungary
Job ID: 41630

Job Description

Position at Ingram Micro

Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.

Dinamikus csapatunkba keressük

Feladatok

  • Kapcsolattartás a képviselt gyártókkal.
  • Kapcsolattartás a gyártókhoz kapcsolódó legfontosabb viszonteladókkal.
  • Szolgáltatási ajánlatok elkészítésé, szükségességének proaktív módon való ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok pontos, precíz ellátása
  • Termékmarketinghez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • Termékmenedzser vagy értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Microsoft Office készségszintű használata.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, adminisztrációban való precizitás.
  • Terhelhetőség, agilitás, proaktív hozzáállás.
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség, rendszerszintű gondolkodásra való képesség.
  • Új ismeretek iránti nyitottság és kreativitás.
  • Aktív angol nyelvtudás

Előnyt Jelent

  • IT értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit Kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Rendszeres szakmai képzések.
  • Korszerű munkakörülmények.
  • Karrierépítési lehetőség.
  • Inspiráló, agilis csapat.

Munkavégzés Helye

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.

Still looking?

Get updates about the latest job openings that match your skills.

sign up today