Functiebeschrijving

HR kontroller

HR Budapest, Hungary

Beschrijving

Az AMPLIFON Magyarország Kft. a magyar hallókészülék piac meghatározó szereplője. Magyarországon elsőként országos lefedettséggel működik, a hallásrehabilitáció területén napjainkban elérhető összes megoldással rendelkező vállalat.

Csatlakozz hozzánk HR kontroller pozícióba!

Feladatok:

  • Havi, negyedéves, éves riportok (FTE, HC, bérköltség) és előrejelzések készítése
  • Havi bónusz kalkuláció
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Teljesítménymutatók nyomon követése
  • Kapcsolattartás a vezetőkkel és a hálózattal
  • Kapcsolattartás a milánói központtal
  • Részvétel nemzetközi projektekben

Elvárások

  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő szervezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet