Functiebeschrijving

Hallásgondozó szakember (képzés támogatással)

Sales Komárom, R2

Beschrijving

Szívesen dolgoznál az egészségügyben ? Kihívásnak tekinted az értékesítést és az Ügyfelek kiszolgálását ? Modern környezetben, inspiráló hangulatban dolgoznál? Olyan munkahelyet keresel, ahol a munkád egyben a hivatásod és nyitott vagy a tanulásra , fejlődésre?

Indulj el az életpályádon!

Csatlakozz a magyar hallókészülék-forgalmazó piac meghatározó szereplőjéhez, az Amplifon Magyarország Kft.-hez!

Miből áll a napi feladatod?

- Vizsgálati, kezelési, ellátási időpontok jegyzésének figyelemmel kísérése
- Hallásproblémák okainak felderítése, anamnézis felvétele
- Szigorú sztenderdek alapján történő magas szakmai színvonalú vizsgálat elvégzése
- Ügyfél igényeinek, lehetőségeinek felmérése és a hallás rehabilitációjához szükséges megfelelő eszközök ajánlása és értékesítése
- Tájékoztatás a hallás rehabilitáció lehetőségeiről, hallókészülékekről, előnyeiről, lehetőségeiről, napi használatáról
- Információ, statisztikák szolgáltatása a régióvezetők számára
- Új értékesítési lehetőségek feltárása

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs készség, empátia és ügyfélközpontúság

Előny:

- Kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat
- Audiológus szakasszisztens / GYSE végzettség
- Egészségügyi végzettség

Amit kínálunk:

- Nemzetközi vállalati háttér, stabil folyamatokkal támogatott önálló munkavégzés

- Életpályát átfogó szakmai fejlődés, Munkáltató által támogatott képzések / szakirányú végzettség megszerzése

- Motiváló juttatási csomag, emberközpontú vállalati filozófia

- Folyamatosan fejlődő technológiák alkalmazása, professzionális eszközök és munkakörnyezet