Descrizione di posizione

CRM Specialista

Marketing Budapest, Hungary

Descrizione

Karrier amire büszke lehetsz

Az Amplifon a hallásdiagnosztika terén vezető vállalat, mely világszerte 23 országban működik. Egy fókuszunk van: ügyfeleink életminőségének javítása.

Az AMPLIFON MAGYARORSZÁG KFT. új kollégát keres a következő pozícióba:

 Feladatok:

  • Ügyfél elégedettség növelése, az éves CRM irányvonal kidolgozása a vállalati és a kommunikációs célokkal összhangban
  • Több csatornás CRM kampányok vezetése, tesztelése
  • A kampány teljesítményének nyomon követése, elemzése, szükség esetén kampányok módosítása
  • Közvetlen jelentés a regionális marketing igazgatónak, kapcsolattartás a milánói székhellyel

Elvárások:

  • Minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel a CRM, lead generálás területén
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez
  • Proaktív és együttműködő vagy
  • Erős Excel ismereted van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Főiskolai/Egyetemi végzettséged van Marketing területen

Amit kínálunk:

  • Részese leszel egy nemzetközi vállalati kultúrának
  • Jelentőségteljes munka végzel, ami értéket teremt az emberek mindennapjaiban
  • Egy olyan fejlődő multinacionális cégnél fogsz dolgozni, ahol bővítheted tudásodat és tapasztalataidat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag, sportolási lehetőség kínálunk
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület