Descrizione di posizione

Irodai asszisztens

General Services Budapest, Hungary

Descrizione

Az Amplifon Magyarország Kft. hazánk piacvezető hallókészülék forgalmazó vállalata. Magyarországon elsőként országos lefedettséggel, a hallásrehabilitáció területén napjainkban elérhető összes megoldással rendelkező vállalat.

Irodai asszisztens pozícióba keressük új kollégánkat

Munkaidő: részmunkaidő, napi 4 vagy 6 óra (hétfőtől péntekig)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az iroda napi munkájának támogatása, recepciós feladatok ellátása, levelek megválaszolása
  • A cégvezetés és az egyes osztályok munkájának támogatása
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Beérkező telefonhívások, levelezések, központi e-mailek kezelése
  • Kimenő – és bejövő posta kezelése és iktatása, postai ügyintézés, küldemények feladása
  • Beérkező számlák iktatása, szerződések nyilvántartása
  • Vendégek és ügyfelek fogadása, útba igazítása, kiszolgálása
  • Irodai készletnyilvántartás nyomon követése
  • Utazásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Céges projektek, rendezvények koordinálásában aktív részvétel
  • Egyéb szervezési és adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet, PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan bővülő nemzetközi háttér
  • Modern munkakörnyezet és fiatalos csapat