Descrizione di posizione

Regional Partner Relations Representative

Medical Marketing Warszawa, Woj.Mazowieckie

Descrizione

Twoje zadania

  • Nawiązywanie współpracy z partnerami w celu pozyskiwania nowych klientów
  • Kształtowanie wizerunku firmy wśród partnerów biznesowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Realizacja założonych celów na powierzonym terenie,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z partnerami,
  • Prowadzenie rozliczeń
  • Organizowanie screeningów oraz pomoc przy organizacji innych lokalnych aktywności marketingowych

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • Operatywność, odpowiedzialność i uczciwość, wysoki poziom motywacji wewnętrznej i ukierunkowanie na osiąganie celów
  • Mobilność i Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata poparte sukcesami/wynikami

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Samodzielność w działaniu
  • System motywacyjny związany z wynikami pracy
  • Program benefitów