Descrizione di posizione

Junior könyvelő

Finance & Administration Budapest, Hungary

Descrizione

Karrier amire büszke lehetsz

 Az Amplifon, a hallásdiagnosztika terén vezető vállalat, mely világszerte 23 országban működik. Egy fókuszunk van: ügyfeleink életminőségének javítása.

Az AMPLIFON MAGYARORSZÁG KFT. új kollégát keres a következő pozícióba:

Feladatok:

- Számlázásban való aktív részvétel

- Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése és adminisztrálása

- Könyvelési feladatokban való részvétel

- Házi pénztár kezelése és banki könyvelések

- Kimutatások készítése

- Kapcsolattartás hivatalokkal, partner cégekkel

- Havi zárásokban való aktív részvétel

- Vénykezelés, NEAK elszámolások támogatása, utólagos adminisztrációja

Elvárások:

- Mérlegképes könyvelői képesítés előny

- Középfokú szakirányú végzettség

- Pénzügyi területen szerzett legalább 2 év tapasztalat

- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Excel

- Navision vagy egyéb integrált rendszer ismerete előnyt jelent

- Önálló munkavégzésre és együttműködésre való készség

Amit kínálunk:

Nemzetközi vállalati háttér, stabil folyamatokkal támogatott önálló  munkavégzés

- Emberközpontú vállalati filozófia

- Mosolygós, támogató csapat

- Fejlődési lehetőség

- Béren kívüli juttatás, sportolási lehetőség

- Home office támogatása

Munkavégzés helye:
 IX. kerület