Job Description

Junior CRM manager

Marketing Budapest, Hungary

Szívesen tervezel direkt marketing kampányokat? Jól értesz az adatok elemzéséhez, az Excelben otthonosan mozogsz és szeretnéd kipróbálni magad a CRM világába?

Karrier amire büszke lehetsz

Az Amplifon a hallásdiagnosztika terén vezető vállalat, mely világszerte 23 országban működik. Egy fókuszunk van: ügyfeleink életminőségének javítása.

Az AMPLIFON MAGYARORSZÁG KFT. új kollégát keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • DM kampányok előkészítésében, koordinációjában, lebonyolításában való aktív részvétel
  • Kampány teljesítményének nyomon követése, kiértékelése, riport összeállítása
  • Proaktív jelenlét a CRM rendszerek fejlesztésében és az irányvonalak kidolgozásában
  • Magas szintű ügyfél elégedettség biztosítása
  • Közvetlen jelentés a regionális marketing igazgatónak, kapcsolattartás a milánói székhellyel

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez
  • Proaktív és együttműködő vagy
  • Nyitott van a CRM terület specializálódására
  • Erős Excel ismereted van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Főiskolai/Egyetemi végzettséged van gazdasági/kommunikáció/marketing területen

Amit kínálunk:

  • Részese leszel egy nemzetközi vállalati kultúrának
  • Külföldi onboarding folyamaton veszel részt, valamint továbbképzéseken
  • Támogató, fiatalos csapat részese leszel
  • Jelentőségteljes munkát végzel, ami értéket teremt az emberek mindennapjaiban
  • Egy olyan fejlődő multinacionális cégnél fogsz dolgozni, ahol bővítheted tudásodat és tapasztalataidat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag, sportolási lehetőség kínálunk
  • Homeoffice lehetősége

Munkavégzés hely: Budapest, IX. kerület, Lurdy ház