Stellenbeschreibung

Pénzügyi asszisztens

Finance & Administration Budapest, Hungary

Beschreibung

Karrier amire büszke lehetsz

 Az Amplifon, a hallásdiagnosztika terén vezető vállalat, mely világszerte 23 országban működik. Egy fókuszunk van: ügyfeleink életminőségének javítása.

Az AMPLIFON MAGYARORSZÁG KFT. új kollégát keres a következő pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Hallásközpontjaink pénztárainak teljes körű ellenőrzése, adminisztrációja, könyvelése és dokumentálása
  • Banki utalások előkészítése
  • Szállítói számlák ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Statisztikák készítésének támogatása a KSH felé
  • NEAK elszámolások teljes körű adminisztrációjának ellátása
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Amit kínálunk:

  • Motiváló juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  • Nemzetközi vállalati háttér, fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati filozófia, mosolygós, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (erős Excel és Word használat)
  • Proaktív, pozitív személyiség
  • Pontosság, precizitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Monotonitás tűrés

Előny:

  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Pénzügyi, könyvelői területen szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség

Munkavégzés helye:
 IX. kerület