Młodszy Specjalista ds. Finansów z językiem angielskim

Finance Warsaw, Poland

Description

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zarządzania należnościami (Order-To-Cash), w szczególności: obsługa kampanii reklamowej od strony finansowej, weryfikacja zamówienia, wprowadzenie danych do wew. systemów, wystawianie i rozsyłanie faktur, alokacja płatności.
  • Wsparcie kontrolerów finansowych w procesie rozliczania wydatków służbowych (Rydoo)
  • Wsparcie zagranicznych Działów Sprzedaży w obrębie procesu Order-To-Cash (obsługa zapytań w języku angielskim).
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie Kontrolera Finansowego w codziennych zadaniach.
  • Kontrola formalna dokumentów w języku angielskim (zamówienia, umowy) oraz dbałość o kompletność dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat) w obszarze finansów (mile widziani studenci ostatnich lat studiów magisterskich).
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości/finansów/SSC.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (ze względu na codzienną pracę w języku angielskim).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samodzielność, proaktywność, dokładność
  • Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym.
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku (również udział w projektach np. Erasmus).

Oferujemy:
  • pracę zdalną, z biura lub hybrydową - według Twoich potrzeb;
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się start-upie, będącym jednocześnie częścią grupy RTB House;
  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce i jednej z najszybciej rozwijających się grup technologicznych w Europie.