UX Designer

Product Warsaw, Poland

Description

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego UX Designera.
Twoim zadaniem będzie optymalizacja istniejących rozwiązań oraz projektowanie nowych w oparciu o naszą domenę biznesową. Zbieranie wymagań w ścisłej współpracy z działem biznesowym oraz deweloperami frontendowymi. Jeżeli jesteś osobą która posiada zdolności analityczne, ma wiele wartościowych pomysłów i jest otwarta na zmiany to szukamy właśnie Ciebie.

Obowiązki:
  • Projektowanie i optymalizacja użytecznych i responsywnych interfejsów webowych
  • Optymalizacja wypracowanych rozwiązań i tworzenie prototypów w oparciu o wnioski z badań/audytów/testów użyteczności
  • Kontakt i ścisła współpraca z stakeholderami oraz zespołem developerskim

Oczekiwania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych paneli webowych realizujących zaawansowane procesy biznesowe
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu design systemu w Figmie, w szczególności z auto layoutów i komponentów.
  • Wiedza z zakresu web developmentu uwzględniająca znajomość HTML I CSS
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów i wywiadów pogłębionych z użytkownikami
  • Znajomość ilościowych i jakościowych metod badawczych wykorzystywanych w projektowaniu UX
  • Doświadczenie w interpretacji i wnioskowaniu na podstawie danych z narzędzi analitycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1)
  • Portfolio potwierdzające Twoje doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność, analityczne myślenie, komunikatywność
  • Wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły i spójność elementów

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z produktami z obszaru AD-TECH

Oferujemy:
  • elastyczne warunki pracy – możliwość pracy w pełni zdalnej
    • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
    • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę pracy