Front End Developer

Product Warsaw, Poland

Description

Opis stanowiska:
  • przygotowanie kampanii reklamowych od strony technicznej
  • obsługa adserwerów
  • weryfikowanie poprawności projektów reklamowych
  • analiza statystyk z realizowanych kampanii w celu ich optymalizacji
  • tworzenie kreacji reklamowych w technologiach HTML5/CSS3, JavaScript na urządzenia stacjonarne i mobilne
  • testowanie efektywności kreacji reklamowych w dedykowanym środowisku testowym
  • tworzenie nowych aplikacji
  • wsparcie zespołu Technical Account Managerów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML / CSS
  • bardzo dobra znajomość Javascript (mile widziana znajomość frameworków)
  • bardzo dobra znajomość formatów CSV / XML
  • bardzo dobra znajomość PHP/NODE/PYTHON (mile widziana znajomość frameworków)
  • dobra znajomość systemu Linux jako głównego systemu operacyjnego
  • bardzo dobra znajomość dodatków do przeglądarek dla web-developerów (np. firebug)
  • znajomość technologii Node.js
Mile widziane:
  • znajomość Python
  • znajomość Google BigQuery
  • znajomość Google Analytics
  • znajomość Google Tag Manager
  • doświadczenie w branży reklamowej
  • znajomość obsługi popularnych programów graficznych
Oferujemy:
  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy