Product Specialist

Product Warsaw, Poland

Do naszego zespołu poszukujemy Product Managera. Adlook jest startupem w obszarze adtech, częścią grupy RTB House. Twoją rolą w zespole będzie budowa i rozwój produktu poprzez analizę wymagań i warunków technicznych, przeprowadzanie testów, wsparcie przy podejmowaniu decyzji i planowaniu, komunikacja z zespołami i stakeholderami. Adlook jest w fazie szybkiego wzrostu, pozwalającego na rozwój, ale wymagającego samodzielności i chęci działania.

Obowiązki:
  • Koordynowanie procesów w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów i osiągnięcie pożądanych rezultatów
  • Zapewnienie komunikacji między zespołami
  • Mierzenie wyników projektów w celu identyfikacji obszarów do poprawy
  • Wykorzystywanie najlepszych praktyk, technik i standardów branżowych w  procesie realizacji projektu
  • Monitorowanie postępów i wprowadzanie niezbędnych korekt
Wymagania:
  • Ponad 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, zarządzaniu produktami lub analizie biznesowej
  • Doskonałość w priorytetyzacji i prowadzeniu projektów od początku do końca
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami
  • Doświadczenie z różnymi narzędziami do zarządzania projektami
  • Proaktywność, samodzielność, umiejętność współpracy z różnymi zespołami oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Inicjatywa, dbałość o szczegóły, skrupulatność
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w firmach konsultingowych/startupach
Oferujemy:
  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów reklamy online
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Satysfakcjonującą karierę w przyjaznej i inspirującej atmosferze
  • Możliwość udziału w ambitnych projektach
  • Możliwość pracy hybrydowej lub  zdalnej