In-house Lawyer

Legal Warsaw, Poland

Description

Twoje zadania:
  • wsparcie departamentu prawnego Spółki w codziennych zadaniach;
  • sporządzanie oraz analiza i opiniowanie projektów dokumentacji prawnej (umowy, pełnomocnictwa, wewnętrzne regulaminy);
  • przygotowywanie analiz prawnych, bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki
  • prowadzenie procesu obiegu dokumentów w Spółce;
Czego oczekujemy:
  • ukończone studia prawnicze, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego;
  • 2-3 letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa nowych technologii oraz prawa gospodarczego – warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji prawnej) – warunek konieczny;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego;
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, chęć rozwoju w obszarze prawa własności intelektualnej i nowych technologii;
  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy