Stażysta w dziale finansów

Accounting Krakow, Poland

Herbalife Nutrition – założona w 1980 roku w Los Angeles globalna firma odżywcza, która obsługuje miliony klientów i zatrudnia około 8000 pracowników. Oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 40 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie.

 Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Wsparcie działu finansowego w przygotowywaniu raportów oraz analiz
  • Przygotowywanie uzgodnień kont
  • Dokumentowanie procedur i map procesów
  • Wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących projektów
  • Segregowanie i archiwizowanie dokumentów firmowych.

 Nasze wymagania:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

 Oferujemy:

  • Płatny program stażowy trwający 12 miesięcy
  • Pracę hybrydową
  • Wsparcie kolegów i przełożonych
  • Możliwość kontynuacji pracy na stanowisku juniorskim
  • Karta Multisport/ Multikafeteria
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.