MediaCom | Digital Manager

Digital/Mobile Warsaw, Poland

Description

Position at Mediacom

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii Digitalowych dla klientów lokalnych jaki i międzynarodowych
  • Nadzór merytoryczny i dbanie o rozwój  ok 7 plannerów o mniejszym doświadczeniu w planowaniu Digital
  • Nadzór nad jakością dostarczanych rekomendacji, efektywnością i sprawnością zakupu kampanii, ich monitorowania oraz raportowania i zbierania benchmarków
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji szkoleniowych dla klienta
  • Dbanie o relacje z klientem oraz mediami
  • Dbanie o rozwój i naukę sfery Digital w teamie klienckim
  • Bezpośredni kontakt z kluczowymi osobami Digitalowymi po stronie klienta i w sieci MediaCom
  • Wsparcie w zakresie zdobywania nowego biznesu

Profil kandydata:

  • 3+ lat doświadczenia w pracy nad projektami digitalowymi (planowanie, zakup, nadzór nad kampaniami)
  • Wykształcenie: wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość narzędzi: Gemius MegaPanel, TGI/NetTrack, Google Analytics, GDE
  • Bardzo dobre rozeznanie na rynku w ramach dostępnych internetowych narzędzi i kanałów dotarcia do użytkowników
  • Gotowość do podejmowania wyzwań w postaci samodzielnego prowadzenia projektów
  • Chęć rozwoju w obszarze współpracy z Klientem
  • Umiejętność zarządzania projektami - dodatkowy atut to umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Zmysł strategiczny
  • Zdolności analityczne
  • Wysoki poziom samodzielności i szybkości w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność adaptacji do szybko zmieniających się warunków rynkowych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w zakresie zarządzania komunikacją marketingową i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • pełne wyzwań stanowisko pracy w motywującej i przyjacielskiej atmosferze, w zgranym i kreatywnym zespole
  • możliwość uczestniczenia w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • benefity (m.in. Opiekę medyczną, kartę multisport)
  • pracę w najciekawszym biurze w Polsce http://www.propertydesign.pl/design/185/niezwykla_siedziba_mediacom_biuro_w_miescie_miasto_w_biurze,10819.html