The&Partnership | SEM Specialist

Digital/Mobile Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

The&Partnership – jesteśmy nową spółką na rynku polskim - łączymy doświadczenie globalnej sieci mediowej (GroupM) oraz agencji kreatywnej, oferując naszym klientom unikatowe rozwiązania. Jesteśmy urodzeni w erze cyfrowej, łączymy technologię i dane we wszystkim co robimy.

Poszukujemy kandydatów do nowotworzonego zespołu w roli:

SEM SPECIALIST

Warszawa

ZADANIA:

  • planowanie działań SEM
  • budowa struktur, planowanie i realizacja strategii kampanii PPC
  • prowadzenie oraz bieżąca optymalizacja kampanii PPC
  • nadzór nad kosztami i budżetem, analiza i monitoring, raportowanie
  • planowanie i koordynacja projektów SEO z działem SEO

OCZEKIWANIA:

  • dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem w wyszukiwarkach i systemu Google Adwords
  • minimum roczne doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii w linkach sponsorowanych
  • umiejętność obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel, PowerPoint
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – bieżący kontakt w tym języku będzie elementem codziennej pracy
  • znajomość Google Analytics
  • aktualny Certyfikat Google Partners
  • zainteresowanie mediami interaktywnymi i Internetem

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowych i innowacyjnych strukturach
  • możliwość rozwoju w zakresie komunikacji interaktywnej i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów/projektów
  • pełne wyzwań zadania, współpraca odbywająca się w motywującej i koleżeńskiej atmosferze
  • dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.