SEM&Social Specialist

Social Media & Content Warsaw, Poland

Description

Position at Mediacom

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • tworzenie jakościowych rekomendacji SEM & Social dla Klientów lokalnych oraz globalnych
  • prowadzenie działań SEM i Paid Social – przygotowanie, optymalizacja, kontrola i raportowanie przebiegu kampanii reklamowych
  • nadzór nad efektywnością i sprawnością zakupu kampanii, optymalizacja day by day oraz raportowania i zbieranie benchmarków
  • obsługa Klienta w zakresie prowadzenia projektu mediowego (bieżący kontakt z Klientem, prezentowanie ofert, raportowanie prowadzonych działań)

OCZEKUJEMY:

  • minimum roczne doświadczenia w obszarze SEM i/lub Paid Social
  • bardzo dobra znajomość rynku social media i/lub SEM wraz z najnowszymi trendami w Polsce,
  • dobra znajomość systemu AdWords
  • znajomość Google Analytics
  • znajomość narzędzi używanych do optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju jednocześnie w dwóch największych obszarach digitalowych
  • pracę w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w czołowym domu mediowym w Polsce
  • pracę w jednym z najlepszych biur w mieście
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym bogaty pakiet szkoleń
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • zgrany zespół i luźną atmosferę :)
  • regularne integracje :)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883 wraz ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji"