Wavemaker I Broadcast Communication Planner Buyer

Media Planning Warsaw, Poland

Description

Position at Wavemaker

Wavemaker to nowa globalna marka z mocną i unikatową propozycją dla klientów, która powstała z połączenia dwóch agencji mediowych WPP - MEC i Maxus. Wavemaker jest częścią grupy negocjacyjnej GroupM. Należymy do międzynarodowego holdingu komunikacyjnego WPP. Na całym świecie zatrudniamy ponad 8500 pracowników. Jesteśmy agencją nowego typu, odpowiadającą na rosnące i coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów w zakresie usług marketingowych. Łączymy ekspertyzy z zakresu mediów, contentu i technologii.

Wavemaker
czołowa agencja mediowa w Polsce
obecnie poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Broadcast Communication Planner Buyer

Opis stanowiska:

          Implementacja kampanii klientów agencji, w odniesieniu do planowania i zakupu mediów TV i VoD,

          Monitorowanie przebiegu kontraktu oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założeń kontraktowych wskaźników, raportowanie rozbieżności i proponowanie rozwiązań,

          Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne,

          Udział w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta,

          Udział w przygotowywaniu projektów nowo biznesowych,

          Uczestnictwo w spotkaniach z mediami/wydawcami/partnerami biznesowymi.

Wymagania:

          Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej,

          Znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy mediowej, w szczególności obszar TV i VoD,

          Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,

          Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,

          Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych,

          Otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania,

          Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,

          Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Mile widziana:

          Umiejętność tworzenia makr (VBA).

Oferujemy:

          Rozwój w kierunku samodzielnego stanowiska eksperckiego w zakresie mediów TV i VoD,

          Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego,

          Dobry pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych.