MediaCom I MediaCom Beyond Advertising Specialist

Advertising & Creative Services Warsaw, Poland

Description

Position at MediaCom

OPIS STANOWISKA

  • współtworzenie i wdrażanie strategii w obszarze content marketingu marek dla największych Klientów agencji
  • odpowiedzialność za realizację niestandardowych projektów 360° (online+offline) w tym: opracowanie koncepcji, przygotowywanie ofert, realizacja, budżetowanie, rozliczanie
  • samodzielne opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych, łączących kreację z nowymi mediami, przy wykorzystaniu kanałów i narzędzi takich jak: influencerzy, eventy, produkcje telewizyjne, współpraca z celebrytami, social media itp.
  • dbanie o wizerunek i dobry poziom zadowolenia klientów
  • wprowadzanie nowych pracowników w obszar niestandardowych działań reklamowych
  • praca w dobrej i kreatywnej atmosferze z otwartym dostępem do osób na wszystkich stanowiskach

PROFIL KANDYDATA

  • minimum 1,5 lat doświadczenia w pracy projektowej w agencji kreatywnej, interaktywnej lub domu mediowym (dodatkowym atutem praca przy projektach niestandardowych)
  • znajomość narzędzi content marketingu, zarówno teoretyczna jak i praktyczna (mile widziana znajomość rynku mediów online i offline)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • zdolność analizowania i interpretowania danych oraz proponowania konkretnych działań na podstawie wyciągniętych wniosków
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i prezentacyjne
  • umiejętność organizacji pracy własnej, w tym działania pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu i przejmowanie odpowiedzialności za projekty / klientów
  • osoba pełna kreatywności i pasji do pracy na styku kreacji, strategii i mediów
  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju w zakresie zarządzania komunikacją marketingową i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • pełne wyzwań stanowisko pracy w motywującej i przyjacielskiej atmosferze, w zgranym i kreatywnym zespole
  • możliwość uczestniczenia w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • benefity (m.in. Opiekę medyczną, kartę multisport)
  • pracę w najciekawszym biurze w Polsce

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaby być częścią najbardziej kreatywnego zespołu w najlepszej agencji komunikacji w Polsce i tworzyć komunikację marek które chce się chłonąć a nie unikać – aplikuj

Nie zapomnij dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).