Wavemaker I Account Executive

Social Media & Content Warsaw, Poland

Description

Agencja mediowa Wavemaker Sp. z o.o.
poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko

Account Executive

 Myślisz? Świetnie! Znasz świat znanych i lubianych? Doskonale! Lubisz negocjacje, kontrakty i nie boisz się wymyślać pięknych pomysłów?  TOTALNIE CIEBIE SZUKAMY!

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie projektów i kampanii dla powierzonych klientów
  • Monitorowanie przebiegu projektów oraz kontrola kosztów
  • Operacyjny kontakt z klientem oraz podwykonawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów
  • Samodzielne przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta
  • Rozwój umiejętności strategicznych oraz aktywny udział w tworzeniu zintegrowanych strategii komunikacyjnych dla klienta
  • Aktywny udział przy przygotowywaniu projektów nowo biznesowych
  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności, bieżące śledzenie trendów i innowacji na rynku mediowym, w szczególności w zakresie posiadanej specjalizacji.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w agencji reklamowej w client service
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Doświadczenie w pracy z copywriterami, grafikami, moderatorami, programistami oraz z influencerami
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z podwykonawcami i klientem
  • Doświadczenie w koordynacji przygotowania kreacji do kampanii digital (display, social media)
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

 Oferujemy:

  • Praca dla największej agencji mediowej na rynku
  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Pakiet Multibenefit
  • Opieka medyczna Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowych
  • Świeże owoce
  • Polityka otwartych drzwi
  • Praca w koleżeńskiej, wspierającej atmosferze
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Praca przy międzynarodowych projektach
  • Wyjazdy integracyjne
  • Konkursy firmowe
  • Eventy pracownicze nastawione na integracje zespołową
  • Gwarancja miłej rozmowy rekrutacyjnej/ Przyjazna atmosfera procesu rekrutacyjnego
  • Świetna atmosfera pracy wśród pozytywnie zakręconych ludzi 😊.