The&Partnership | Social Media Specialist

Digital/Mobile Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

The&Partnership – jesteśmy nową spółką na rynku polskim - łączymy doświadczenie globalnej sieci mediowej (GroupM) oraz agencji kreatywnej, oferując naszym klientom unikatowe rozwiązania. Jesteśmy urodzeni w erze cyfrowej, łączymy technologię i dane we wszystkim co robimy.

Poszukujemy kandydatów do nowotworzonego zespołu w roli:

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Warszawa

ZADANIA:

  • Planowanie i realizacja strategii działań w mediach społecznościowych z wykorzystaniem reklam Facebook Ads, Instagram, Twitter
  • Prowadzenie i bieżąca optymalizacja kampanii reklamowych (Paid Social) w mediach społecznościowych
  • Raportowanie i rozliczanie efektów kampanii

OCZEKIWANIA:

  • Min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii PPC na portalu Facebook
  • na podobnym stanowisku z zakresu optymalizacji kampanii reklamowych
  • Znajomość pojęć dot. reklamy PPC, takich jak: CPC, CPM, CTR, konwersje
  • Dobra znajomość specyfiki mediów społecznościowych (w tym najnowsze trendy w Polsce i na świecie)
  • Zainteresowanie internetowym rynkiem reklamowym, bycie na bieżąco w szczególności z obszaru Social Media
  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel, PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – bieżący kontakt w tym języku będzie elementem codziennej pracy
  • Znajomość panelu reklamowego Facebook, Power Editora FB i/lub AdWords editora
  • Praktyczna wiedza dotycząca planowania, implementacji, optymalizacji i raportowania kampanii PPC na portalach społecznościowych (Facebook/Twitter) i/lub w systemie Google Adwords
  • Wiedza na temat reklamy w pozostałych mediach społecznościowych (m.in. LinkedIn, Twitter)
  • Znajomość oprogramowania UPCAST, MARIN lub innego Facebook PMP

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowych i innowacyjnych strukturach
  • możliwość rozwoju w zakresie komunikacji interaktywnej i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów/projektów
  • pełne wyzwań zadania, współpraca odbywająca się w motywującej i koleżeńskiej atmosferze
  • dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.