MediaCom I SEM&Social Specialist

Social Media & Content Warsaw, Poland

Description

ZADANIA:

  • Samodzielne planowanie i realizacja działań w mediach społecznościowych z wykorzystaniem reklam Facebook Ads, Instagram, Twitter
  • Tworzenia globalnych oraz lokalnych strategii social przy współpracy z działami biznesowymi
  • Prowadzenie i bieżąca optymalizacja kampanii reklamowych (Paid Social) w mediach społecznościowych
  • Monitoring i rekomendacje optymalizacyjne dla prowadzonych działań
  • Zarządzanie działaniami social w odniesieniu do szerszej perspektywy Digital. Synergia z Adwords, Programmatic oraz Performance
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji szkoleniowych dla Klientów
  • Raportowanie i rozliczanie efektów kampanii

OCZEKIWANIA:

  • Roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii PPC na portalu Facebook
  • Znajomość pojęć dot. reklamy PPC, takich jak: CPC, CPM, CTR, konwersje
  • Dobra znajomość specyfiki mediów społecznościowych (w tym najnowsze trendy w Polsce i na świecie)
  • Zainteresowanie internetowym rynkiem reklamowym, bycie na bieżąco w szczególności z obszaru Social Media
  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel, PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość panelu reklamowego Facebook, Power Editora FB
  • Praktyczna wiedza dotycząca planowania, implementacji, optymalizacji i raportowania kampanii PPC na portalach społecznościowych (Facebook/Twitter)
  • Wiedza na temat reklamy w pozostałych mediach społecznościowych (m.in. LinkedIn, Twitter)
  • Znajomość oprogramowania UPCAST, MARIN lub innego Facebook PMP

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju jednocześnie w dwóch największych obszarach digitalowych
  • Pracę w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w czołowym domu mediowym w polsce
  • Pracę w jednym z najlepszych biur w mieście
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym bogaty pakiet szkoleń
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Zgrany zespół i luźną atmosferę :)
  • Regularne integracje :)