The&Partnership | Senior Performance Specialist

Digital/Mobile Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

The&Partnership – jesteśmy nową spółką na rynku polskim - łączymy doświadczenie globalnej sieci mediowej (GroupM) oraz agencji kreatywnej, oferując naszym klientom unikatowe rozwiązania. Jesteśmy urodzeni w erze cyfrowej, łączymy technologię i dane we wszystkim co robimy.

Poszukujemy kandydatów do nowotworzonego zespołu w roli:

SENIOR PERFORMANCE SPECIALIST

Warszawa

ZADANIA:

  • zarządzanie projektem z poziomu multichannel
  • modelowanie atrybucji przy pomocy narzędzi własnych jak i zewnętrznych
  • współtworzenie strategii działań komunikacji z obszaru performance marketingu dla naszych klientów
  • tworzenie rekomendacji i prezentacji dla naszych klientów
  • analiza i optymalizacja prowadzonych działań reklamowych
  • przygotowywanie raportów z realizowanych kampanii

OCZEKIWANIA:

  • min 1-1,5 roku w dom mediowym/ komórce interaction/ sieci reklamowej/ afiliacyjnej bądź innym podmiocie związanym z reklamą internetową
  • wiedza merytoryczna z zakresu Perfomance marketingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – bieżący kontakt w tym języku będzie elementem codziennej pracy
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i prezentacyjne
  • znajomość specyfiki rynku i trendów rynkowych w obszarze performance marketingu i globalnie –marketingu/sprzedaży online
  • znajomość narzędzi trackingowych wykorzystywanych do mierzenia i oceny

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowych i innowacyjnych strukturach
  • możliwość rozwoju w zakresie komunikacji interaktywnej i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów/projektów
  • pełne wyzwań zadania, współpraca odbywająca się w motywującej i koleżeńskiej atmosferze
  • dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GroupM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.