MediaCom | Communications Planner

Media Planning Warsaw, Poland

Description

Position at Mediacom

Opis stanowiska:

  • kontakt z Klientem
  • współtworzenie strategii
  • znajomość mediów i ich roli w realizacji celów biznesowych, komunikacyjnych
  • docelowo partner do dyskusji z Klientem
  • odpowiadanie na ad-hoc’owe zapytania Klienta
  • uczestnictwo w statusach z klientem globalnym (strategie, guideline’y sieciowe itp.) i ich implementacja
  • briefowanie i koordynowanie prac innych zespołów w firmie
  • analiza danych: sprzedażowych, mediowych, świadomościowych, twardych i miękkich, wyciąganie wniosków
  • przygotowywanie raportów

Profil kandydata:

  • 1+ lat doświadczenia w pracy w mediach
  • umiejętności organizacyjno-koordynacyjne
  • doświadczenie w zakupie mediów off-line i on-line
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne (wyciąganie wniosków z danych)
  • znajomość landscape’u mediowego, trendów, wad i zalet dot. poszczególnych mediów
  • umiejętność prezentowania
  • biegła obsługa Powerpointa i Excela

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w zakresie zarządzania komunikacją marketingową i jej wykorzystania w procesie budowania strategii marketingowych
  • Szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy międzynarodowej
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy w motywującej i przyjacielskiej atmosferze, w zgranym i kreatywnym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w projektach wspierających największych reklamodawców na polskim rynku
  • Benefity (m.in. Opiekę medyczną, kartę multisport)
  • Pracę w najciekawszym biurze w Polsce http://www.propertydesign.pl/design/185/niezwykla_siedziba_mediacom_biuro_w