GroupM | TV Senior Specialist

Media Planning, Implementation & Activation Warsaw, Poland

Description

Position at GroupM

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
TV Senior Specialist

Zakres obowiązków:

  • koordynacja procesów optymalizacji i zakupu kampanii TV w celu zrealizowania założonych KPI
  • przygotowywanie scenariuszy optymalizacyjnych dla kampanii TV i kalkulacja kosztu CPP kampanii
  • koordynacja przygotowywania list spotów, raportów, analiz, postbuyów
  • monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów i realizacji założonych wskaźników, raportowanie rozbieżności oraz wdrażanie zmian w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów;
  • estymacja oraz kontrola miesięcznych oraz rocznych budżetów. Monitorowanie zagrożeń oraz przygotowywanie rekomendacji podziału budżetu w celu realizacji złożonych deklaracji i gwarancji w stacjach;
  • wsparcie zespołu nowobiznesowego w przygotowywaniu projektów nowobiznesowych: analizy tv, rekomendacje i kalkulacja kosztów

Nasze oczekiwania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w zakupie kampanii TV
  • doświadczenie w optymalizowaniu i liczeniu kosztów TV
  • zdolności analityczne i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów;
  • znajomość TV media landscape (trendy, badania, klienci and rynek agencyjny)
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i narzędzi do analizy kampanii Video
  • umiejętność budowania relacji z dostawcami
  • umiejętności negocjacyjne
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • lubimy się uczyć
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • w piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:

  • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
  • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
  • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • hybrydowy  tryb pracy
  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
  • kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy